Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #65838

Telefonioperaator

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Juhtimiskeskusse laekuva informatsiooni vastuvõtmine, registreerimine, töötlemine ja edastamine täitjale; juhtimiskeskuse funktsioonide kaudu teiste struktuuriüksuste politseitoimkondade operatiivne juhtimine.

Ootused kandidaadile

- vähemalt keskharidust
- arvuti kasutamise oskust
- eesti keele oskust kõrgtasemel ja vene keele oskust suhtlustasemel
- kasuks tulevad soome ja inglise keele oskus

Samuti ootame kandidaadilt:
- optimistlikku ellusuhtumist
- tugevat töötahet
- kõrget pingetaluvust
- valmidust meeskonnatööks

Ettevõte pakub

- head meeskonda
- võimalusi enesetäiendamiseks
- kaasaegseid töötingimusi
- vaheldusrikast tööd
- töötamist 12-tunniste vahetustega

Lisainfo

Ly Kaare 612 4946
Valdo Põder 612 4015

Tööpakkumise number
#65838