Värsked tööpakkumised

Telefonioperaator

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 122248

Tööpakkumise number

122248

Töö kirjeldus

• Telefonikõnedele vastamine, suunamine, probleemide lahendamine.

Nõudmised kandidaadile

• valdab eesti ja inglise keelt kõnes ja kirjas, vene keelt suhtlustasemel
• omab arvutioskust MS Office keskkonnas
• omab tahet inimestega suhelda
• omab võimet kliente kiirelt teenindada

Pankade Kaardikeskus on alates 1993 aastast tegutsev ettevõte, mille eemärgiks on pakkuda Eestis tegutsevatele pankadele ja kaupmeestele kaardimaksetega seotud teenuseid ja tooteid. Kaardikeskuse omanikeks on kolm Eesti suurimat panka. Pankade Kaardikeskuses on hetkel 32 töötajat.

Pakume:
• kaasaegset töökeskkonda ja töövahendeid
• häid töötingimusi
• enesetäienduse võimalust
• sportimise võimalust
• head töötasu
• talvepuhkust

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, hooajatöö (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
4. oktoober 2007
Kuulutus sisestati:
4. september 2007

Eesti pankadele maksekaartide tehingute töötlemist ja sellega seonduvaid teenuseid pakkuv firma.