Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #91557

Telefonioperaator-andmesisestaja

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Ettevõtete kontaktandmeid sisaldava andmebaasi haldamine – telefonitsi andmete kontrollimine ning vajadusel paranduste sisseviimine. Rutiini vähendamiseks on võimalik tegeleda ka teiste ülesannetega nt bilansside sisestamine; krediidihalduse osakonna klientide ning nende äripartneritega suhtlemine, probleemide lahendamine, kokkulepete sõlmimine ja informatsiooni vahendamine.

Ootused kandidaadile

- eesti ja vene keele valdamine
- hea arvutikasutamisoskus
- hea suhtlemisoskus
- korrektsus ja täpsus
- kohusetundlik töösse suhtumine
- iseseisvus

Ettevõte pakub

- meeldivat kollektiivi
- kaasaegset töökeskkonda
- mitmesuguseid boonuseid
- tööle vastavat tasu

Tööpakkumise number
#91557

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
26. jaanuar 2007
Kuulutus sisestati:
15. jaanuar 2007

Krediidiinfo AS on Baltimaade juhtiv krediidiinformatsiooni koguja, töötleja ja vahendaja, kelle põhiülesandeks on ettevõtete finantsriskide maandamine. Alates 2006. aasta oktoobrist kuulub Krediidiinfo maailma suurima infoteenuste pakkuja Experian Gruppi ettevõtete hulka. Experian tegutseb enam kui 30 riigis üle maailma ning annab tööd 12 500-le inimesele.

Vaata rohkem