2023-08-23 14:48:55

Telefonimüüja Tallinnas

CVKeskus.ee klient
550 - 1300 €/kuus Bruto

Töö kirjeldus

Inhouse Partners OÜ on Tallinnas tegutsev terviklikke ja kvaliteetseid koristus- ja kinnisvarateenuseid pakkuv ettevõte.

Otsime Tallinnasse meie toredasse meeskonda suhtlemisjulget ja tulemustele orienteeritud telefonimüüjat.

Pakume töökohta alal, mis on ettevõttemaailmas möödapääsmatu üldise tööheaolu tagamiseks. Telefonimüügiala tundemuse ja vene keele oskuse loeme eelisteks kuid mitte kohustuslikuks. Anname täieliku koolituse ja väljaõppe ning töövahendid eduka karjääri saavutamiseks.

Palk koosneb fikseeritud kuupalgast ja müügiboonustest. Ülesanne on müüa kohtumisi meie müügikonsultantidele Tallinna piirkonnas, vajadusel esitleda kõnes meie teenust ning vajadusel olla abiks ka tootmisosakonnale. Töö nõuab visadust ning kartmatut hoiakut haarata telefon ja olla valmis erinevatele dialoogidele. Meie müügiorganisatsioon on igati toeks edu saavutamisel.

Kontori asukohaks on Rävala pst 2, Tallinn.

Ootused kandidaadile

  • Väga hea suuline väljendusoskus
  • Aktiivsust ning tahet teha tööd
  • Eesti keele ja soovitavalt vene keele oskus
  • Orienteeritus tulemustele
  • Hea planeerimis- ja organiseerimisoskus
  • Kõrge pingetaluvus
  • Suhtlemisjulgus

  • Konkurentsivõimelist ning motiveerivat võimalust teenida boonuseid
  • Kaasaegset kontorit kesklinnas
  • Päevast tööaega
  • Tööd ja arenguvõimalusi kiiresti arenevas rahvusvahelises ettevõttes
  • Meeldivat, sõbralikku ja teineteist toetavat kollektiivi
  • Kaasaegseid töötingimusi
  • Väljaõpet