Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #289015

Telefonimüüja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • toodete ja teenuste müük telefoni teel
  • tellimuste vormistamine
  • kliendibaasi haldamine
  • aruannete koostamine ja esitamine

Ootused kandidaadile

  • tulemustele orienteeritus
  • hea eesti kõnekeele oskus
  • suhtlemisjulgus

Ettevõte pakub

  • mugavat päevast tööaega kella 9-16
  • mitmekülgset tööd
  • väljaõpet töö käigus
  • tulemustasu

Lisainfo

  • Kontor asub aadressil Mustamäe tee 24, Tallinn. Ligipääs ühistranspordiga väga hea

Tööpakkumise number
#289015

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline, töö sobib ka üliõpilastele
Brutopalk: 1.8 - 6.39 €/tunnis
Kuulutus aegub:
22. oktoober 2012
Kuulutus sisestati:
15. oktoober 2012

Müügimeistrite AS kuulub Põhjamaade meediakontserni Talentum ja on 160 töötajaga telemarketingi ettevõte, kelle tegevusalaks on erinevate toodete ja teenuste müük telefoni teel. Meie aitame uusi kliente leida ja vanadega suhelda paljudel Eesti suurematel raamatukirjastustel, perioodikaväljaannetel, kindlustusfirmadel, pankadel ja muude valdkondade tuntud ettevõtetel.

Vaata rohkem