Värsked tööpakkumised

Telefonimüüja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 28750

Tööpakkumise number

28750

Töö kirjeldus

Telefonimüüja ülesanneteks on erinevate toodete ja teenuste tutvustamine ning müük era- ja ärikliendile. Viime läbi küsitlusi ja koostame andmebaase. Meie koostööpartneriteks on eesti turul tuntud ettevõtted, kellele pakume turul kõrgema kvaliteediga telemarketingi teenust.

Nõudmised kandidaadile

• väga hea eesti ja vene keele oskus
• suhtlemisoskus
• hea hääl ja diktsioon
• soov õppida ja areneda
• pingetaluvus
• teadmine, et see töö on just see, mida teha tahad

Ettevõte pakub

• palju tööd
• mõnusat stabiilset kollektiivi
• tööks vajalikku koolitust
• firmasisest arenguvõimalust
• palka vastavalt tehtud tööle

Lisainfo

Kuna meie koostööpartnerid ootavad vaid parimat tulemust, siis ootame sama ka Sinult. Meie personal on stabiilne, pikaajalise kogemusega ja alati valmis uuteks väljakutseteks. Kui leiad, et see on just see meeskond, kellega soovid koos töötada, siis ära kõhkle...me ootame just Sind.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja või lepinguline
Kuulutus aegub:
31. oktoober 2003
Kuulutus sisestati:
31. märts 2004
Brutopalk:
Alates 2480 kuni 4500 EEK kuus

TC Partner kaubamärgi all professionaalset telemarketingi ja operaatorteenust pakkuv ettevõte.
Seoses laienemisega soovime oma edukasse stabiilsesse meeskonda leida täiendavalt