Värsked tööpakkumised

TELEFONIMÜÜJA (soome keelne)

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 38826

Tööpakkumise number

38826

Töö kirjeldus

- kvaliteetsete Rootsi tervisetoodete müük telefoni teel Soome klientuurile
- iseseisev ja tulemustele orienteeritud müügitöö telemarketingiga tuttavale turule

Nõudmised kandidaadile

- väga hea soome keele oskus
- iseseisvus eesmärkide püstitamisel ja nende saavutamisel
- soov teha müügitööd
- väga hea suhtlemis- ja eneseväljendusoskus
- valmisolek aktiivseks ja pidevaks tööks telefoniga
- soovitavalt telefoniga töötamise kogemus ja/või eelnev müügitöö- või klienditeeninduskogemus
- arvuti kasutamise oskus

Ettevõte pakub

Jäädes ADECCO töötajaks, pakume Sulle
- väga head müügialast kogemust rahvusvaheliselt tunnustatud kõnekeskuses
- tootekoolitust
- väga häid töötingimusi
- korralikku põhipalka + tulemustasu sõltuvalt müügitulemustest
- tööd graafiku alusel alates kella 11:00 kuni 20:00

Tule liitu Sinagi ADECCO 700 000 töötajaga!

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
15. jaanuar 2005
Kuulutus sisestati:
24. detsember 2004

ADECCO on juhtiv personalivaldkonna lahendusi pakkuv ettevõte maailmas, mis Eestis alustas tegevust peamiselt värbamis- ja tööjõurenditeenuse pakkumisega nii oma rahvusvahelistele kui kohalikele klientidele. Adecco on esindatud 71 riigis, pakkudes tööd ligi 700 000-le inimesele.

Meie kliendiks on rahvusvaheliselt tunnustatud kõnekeskus.