Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #43877

TELEFONIMÜÜJA (rootsi keelne)

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- kvaliteetsete Rootsi tervisetoodete müük telefoni teel Rootsi klientuurile
- iseseisev ja tulemustele orienteeritud müügitöö telemarketingiga tuttavale turule

Ootused kandidaadile

- väga hea rootsi keele oskus
- iseseisvus eesmärkide püstitamisel ja nende saavutamisel
- soov teha müügitööd
- väga hea suhtlemis- ja eneseväljendusoskus
- valmisolek aktiivseks ja pidevaks tööks telefoniga
- soovitavalt telefoniga töötamise kogemus ja/või eelnev müügitöö- või klienditeeninduskogemus
- arvuti kasutamise oskus

Ettevõte pakub

Jäädes ADECCO töötajaks, pakume Sulle
- väga head müügialast kogemust rahvusvaheliselt tunnustatud kõnekeskuses
- tootekoolitust
- väga häid töötingimusi
- korralikku põhipalka + tulemustasu sõltuvalt müügitulemustest
- tööd graafiku alusel alates kella 11:00 kuni 20:00

Tule liitu Sinagi ADECCO 700 000 töötajaga!

Lisainfo

KANDIDEERIMINE TOIMUB LÄBI WWW.ADECCO.EE MÄRKIDES ÄRA TELEFONIMÜÜJA (rootsi keelne) KONKURSI.

Tööpakkumise number
#43877

Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
15. mai 2005
Kuulutus sisestati:
15. aprill 2005

ADECCO on juhtiv personalivaldkonna lahendusi pakkuv ettevõte maailmas, mis Eestis alustas tegevust peamiselt värbamis- ja tööjõurenditeenuse pakkumisega nii oma rahvusvahelistele kui kohalikele klientidele. Adecco on esindatud 71 riigis, pakkudes tööd ligi 700 000-le inimesele.

Meie kliendiks on rahvusvaheliselt tunnustatud kõnekeskus.

Vaata rohkem