Värsked tööpakkumised

Telefonimüüja - koostööleidja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 180734

Tööpakkumise number

180734

Töö kirjeldus

- Ettevõtte teenuste müük telefoni teel Euroopa Liidu liikmesriikidesse, sh. klientide otsimine.
- Kliendiandmebaasi koostamine ning haldamine.
- Müügiplaanide koostamine ja koostöös meeskonnaga ning nende täitmine.
- Müügitulemuste analüüsimine ning aruandluse esitamine.
- Suhtlemine värbamiskonsultantidega.

Nõudmised kandidaadile

Oled sobilik kandidaat, kui oled tegelenud aktiivmüügitööga ning Sul on ette näidata head tulemused. Sa oskad analüüsida enda müügitulemusi ning seada müügieesmärke. Eeldame Sinult head läbirääkimisoskust ja väga heal tasemel inglise keele oskust. Sobid, kui oled suhtlemisvalmiduslik ja verbaalselt võimekas. Ootame kohusetundlikku ja vastutusvõimelist meeskonnakaaslast.

Ettevõte pakub

- Tööd kaasaegses töökeskkonnas ja sõbralikku kollektiivi
- Paindlikku tööajagraafikut
- Töötasu vastavalt tulemusele

Lisainfo

Kandideerimiseks palume saata enda CV koos motivatsioonikirjaga, milles soovime, et kajastuks, miks just Sina sellele töökohale sobid.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg, lepinguline
Kuulutus aegub:
12. juuli 2009
Kuulutus sisestati:
3. juuli 2009

Baltic Human Capital OÜ on personaliotsinguteenuseid pakkuv ettevõte. Lisaks tegeleme personali hindamisega, pakume erienvaid koolitusi ning abistame personalidokumentatsiooni osas. Teostame ka tööanalüüsi ning tööga rahulolu uuringuid. Rohkem infot meie ettevõtte kohta leiad http://www.bhc.ee