Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #178846

Telefonimüüja - koostööleidja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- Ettevõtte teenuste müük telefoni teel Euroopa Liidu liikmesriikidesse, sh. klientide otsimine.
- Kliendiandmebaasi koostamine ning haldamine.
- Müügiplaanide koostamine ja koostöös meeskonnaga ning nende täitmine.
- Müügitulemuste analüüsimine ning aruandluse esitamine.
- Suhtlemine värbamiskonsultantidega.

Ootused kandidaadile

Oled sobilik kandidaat, kui oled tegelenud aktiivmüügitööga ning Sul on ette näidata head tulemused. Sa oskad analüüsida enda müügitulemusi ning seada müügieesmärke. Eeldame Sinult head veenmisoskust ja klienditeeninduspõhimõtete tundmist ning väga heal tasemel inglise keele oskust. Sobid, kui oled suhtlemisvalmiduslik ja heade verbaalsete oskustega. Ootame kohusetundlikku ja vastutusvõimelist meeskonnakaaslast.

Ettevõte pakub

- Tööd kaasaegses töökeskkonnas ja sõbralikku kollektiivi
- Paindlikku tööajagraafikut
- Töötasu vastavalt tulemusele

Lisainfo

Kandideerimiseks palume saata enda CV koos motivatsioonikirjaga!

Tööpakkumise number
#178846