Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #44631

TELEFONIMÜÜJA

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Ametikoha põhiülesanded ja kohustused on:
* toodete kohta käiva info valdamine ja selle info edastamine klientidele;
* telefoni teel toodete aktiivne müük klientidele
* kauba pakkumiste koostamine
* hinnakirjade regulaarne tutvustamine klientidele
* laojäägi ning realiseerimistähtaegade jälgimine
* tellimuste vastuvõtmine ning sisestamine arvutisse
* koostöö müügiesindajaga seoses müügi, logistika jt küsimustes

Ootused kandidaadile

* abivalmidus
* aktiivsus
* analüüsivõime
* arvuti kasutamise oskus
* eelnev müügitöö kogemus
* eesti ja vene keele oskus
* entusiastlikkus
* hea läbirääkimisoskus
* hea pingetaluvus
* oskus töötada meeskonnas
* positiivne ellusuhtumine

* võimalust töötada suurimas toiduainete kontsernis HK Ruokatalo.
* palka vastavalt töötulemustele
* koolitusvõimalust

Lisainfo

Tegemist AS Talleggiga

Tööpakkumise number
#44631

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
15. mai 2005
Kuulutus sisestati:
29. aprill 2005

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem