Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #187652

Telefonimüüja

CVKeskus.ee klient
kogu Eesti
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Ergonoomiliste töövahendite müük kontoritöötajatele Rootsis.

Telefonimüüja eesmärk on pakkuda klientidele võimalust tasuta proovida erinevaid produkte.
Peale prooviaega on kliendil vabalt võimalus valida kas osta produkt välja või see tagastada.
Telefonimüüja müügitulemusi kliendi lõplik otsus ei mõjuta.

Ootused kandidaadile

Hea rootsi keele oskus suhtlustasandil
Hea suhtlemisoskus
Müügitöö kogemus
Visadus

Konkurentsivõimelist palka, paindlik ja motiveeriv tasustamine müügitöö tulemustelt
Võimalust töötada kodunt
Väljaõpet

Lisainfo

Esmalt intervjueeritakse sobivaid kandidaate telefoni teel rootsi keeles. Hinnatakse nii keeleoskust kui ka telefoniga rääkimise stiili. Intervjuu edukalt läbinud kandidaadid jätkavad järgmises etapis, milleks on näost näkku vestlus.

Tööpakkumise number
#187652

Asukoht:
kogu Eesti
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
9. veebruar 2010
Kuulutus sisestati:
30. november 2009

Argentus Investment OÜ peamised tegevusvaldkonnad on ettevõtlusalased konsultatsioonid, tööjõurent ja personaliotsing. Meie peamised koostööpartnerid on Rootsi ettevõtted.
Otsime sobivat töötajat oma kliendile.

Vaata rohkem