Värsked tööpakkumised

Telefonimüügiesindaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 36238

Tööpakkumise number

36238

Töö kirjeldus

Kliendikontaktide loomine telefoni teel

Nõudmised kandidaadile

Kui Sa oled positiivse eluhoiakuga, entusiastlik, rõõmsameelne ja julge ning oskad inimestega suhelda nii eesti kui ka vene keeles, siis saada oma CV hiljemalt 26. oktoobriks e-posti aadressile konkuss@seesamlife.ee, postiga Roosikrantsi 11, 10119 Tallinn või kandideeri CV-Keskuse kaudu.

Ettevõte pakub

Töö sobib igas eas teotahtelisele inimesele.
Pakume põhjalikku väljaõpet ja tuge iseseisva töö alustamisel.
Tööd tasustame põhi- ja tulemuspagaga.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
26. oktoober 2004
Kuulutus sisestati:
15. oktoober 2004

Seesam Elukindlustuse AS on 1993. aastal tegevust alustanud vanim elukindlustusselts Eestis, mis kuulub Soome elukindlustusgrupile Suomi. Seesam Elukindlustuse AS annab tööd peaaegu 100 inimesele ja haldab 20 000 kliendi varasid, mida on ligikaudu 300 miljonit krooni.