Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #313540

Telefonimüügi teenindaja (Pärnus)

CVKeskus.ee klient
Pärnu, Pärnumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Töö sisuks on suhtlemine paljude erinevate inimestega. Suveperioodil osaletakse peamiselt eraklientidele suunatud projektides.
Töö toimub kontoris kohapeal.

Ootused kandidaadile

  • Valmisolek teha ca 100 kõneüritust päevas
  • Väga hea eesti kõnekeele valdamine
  • Siiras soov müügitööd tehes raha teenida

Ettevõte pakub

  • Paindlikke tingimusi
  • Müügikoolitust
  • Korralikku tasu
  • Head tööaega kella 8:30 kuni 15:30

Tööpakkumise number
#313540

Töö tüüp:
osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline või hooajatöö ja ajutine töö, töö sobib ka üliõpilastele
Brutopalk: 1.9 - 6 €/tunnis
Kuulutus aegub:
31. juuli 2013
Kuulutus sisestati:
9. juuli 2013

aitab läbi aktiivse müügi täiustada mistahes valdkonnas vajalikku suhtlemisoskust. Osaleme erineva valdkonna ettevõtete turundusprojektides ja müügikampaaniates. Seoses uute projektidega täiendame Pärnu tiimi.

Vaata rohkem