Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #304954

Telefonimüügi teenindaja (Haapsalus)

CVKeskus.ee klient
Haapsalu
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Töö sisuks on uute klientide leidmine erinevatele toodetele ja teenustele. Töö toimub ainult läbi aktiivse telefonisuhtluse. Müügitellimuste vormistamine,
pidev analüüs ja aruannete täitmine.

Ootused kandidaadile

  • Julgus ja tahe suhelda paljude erinevate inimestega (peab olema valmisolek teha ca 100 kõneüritust päevas)
  • Väga hea eesti kõnekeele valdamine
  • Hea eneseväljendusoskus ja valmisolek oma häälega tööd teha
  • Siiras soov müügitööd tehes korralikult teenida
  • Kasuks tuleb vene keele oskus

Ettevõte pakub

  • Heade tulemuste eest korralikku tasu
  • Telemarketingialast väljaõpet ja erinevaid müügikoolitusi
  • Kaasaegset ning meeldivat töökeskkonda hea ligipääsuga Haapsalu piirkonnas
  • Tööaega kell 8.30 kuni 15.30

Lisainfo

Töö täiustab parimal võimalikul viisil suhtlemisoskust ning selle abil omandab kasulikke müügitehnikaid.

Tööpakkumise number
#304954

Asukoht:
Haapsalu
Töö tüüp:
osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline, töö sobib ka üliõpilastele
Brutopalk: 1.9 - 6.39 €/tunnis
Kuulutus aegub:
5. mai 2013
Kuulutus sisestati:
17. aprill 2013

telemarketingiteenuseid pakkuv ettevõtte. Meie teenuseid kasutavad paljud tuntud finants- ja telekommunikatsiooniettevõtted, meediafirmad ning kirjastused. Seoses uute projektidega täiendame oma müügitiimi.

Vaata rohkem