Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #339294

TELEFONIMÜÜGI TALENTI

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Seoses laienemisega otsib Elisa Eesti AS´i ärikliendiüksuse telemüügiosakond 2 energilist, rõõmsameelset ja teotahtelist telefonimüügi talenti, kelle peamine tööülesanne on aktiivne toodete ja teenuste müük Elisa praegustele ja tulevastele äriklientidele telefoni teel. Töö toimub etteantud andmebaasi alusel.

Töö kirjeldus:

  • müügitöö telefoni teel
  • klientide vajaduste väljaselgitamine, klientidega suhtlemine ja müügilepingute vormistamine
  • olemasolevatele klientidele lisatoodete müük
  • isiklike müügieesmärkide täitmine
  • andmebaasi haldamine ja täitmine

Ootused kandidaadile

  • vähemalt keskharidus
  • väga hea argumenteerimis- ja veenmisoskus
  • soov ja tahe teha müügitööd
  • kohusetundlikkus
  • tulemustele orienteeritus

Elisa pakub toetavaid kolleege, pidevaid koolitusi, arenguvõimalusi ja häid teenimisvõimalusi – kindlat põhipalka ja tulemustasu!

Lisainfo

Kui Sul on töö kohta küsimusi, saada need meiliaadressile personal(at)elisa.ee.

Tööpakkumise number
#339294

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
17. mai 2014
Kuulutus sisestati:
23. aprill 2014

Elisa on Põhjamaade juhtiv sideteenuste pakkuja, mille aktsiad on avalikult noteeritud NASDAQ OMX Helsingi börsi suurte ettevõtete nimekirjas. Elisa teenindab Põhjamaades ligikaudu kaht miljonit klienti, sealhulgas Eestis ca 640 000 klienti. Eestis suuruselt teine mobiilsideoperaator Elisa pakub oma klientidele laia valikut erinevaid mobiili- ja andmesideteenuseid.
Seoses ärikliendi telemüügi osakonna laienemisega otsime 6 uut telefonimüügi talenti.

Vaata rohkem