Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #177751

Telefonimüügi spetsialist

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Tegemist on aktiivse müügitööga telefoni teel ning lepingute sõlmimisega

Ootused kandidaadile

Otsime oma toredasse tiimi inimest, kes on:

  • väga hea suhtlemis- ning argumenteerimisoskusega
  • teotahteline ja ambitsioonikas
  • positiivse ellusuhtumisega
  • väga hea eesti keele oskusega
  • võimeline püstitama eesmärke ja neid täitma

  • kasuks tuleb eelnev müügitöö kogemus

Ettevõte pakub

  • häid töötingimusi
  • meeldivat ning sõbralikku kollektiivi
  • õppimis- ja arenguvõimalusi
  • ühisüritusi
  • põhipalka ja tulemustest sõltuvat töötasu

Lisainfo

Töökoht asub aadressil Peterburi tee 81, Tallinn

Töötada on võimalik täiskoormusega päevasel ajal E-R 11:00-17:30 või osalise koormusega õhtuti E-R 17:30-21:00 ning kahel laupäeval kuus.

Tööpakkumise number
#177751