Värsked tööpakkumised

Tööpakkumise number #195363

Telefonimüügi spetsialist Soome turule

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Telefonimüügi kaudu tulemuste saavutamine
Telefonimüügiks vajalike ettevalmistuste teostamine
Dokumentide haldamine, mis aitab müüki realiseerida
Kuuluda meeskonda olla tähtis lüli

Nõudmised kandidaadile

VÄGA HEA SOOME keele oskus
Müügitöö peab olema sinu jaoks nauditav
Sul on olemas müügitöö alane kogemus
Sul on väga hea ettekujutus, mida tähendab telefonimüük
Arvuti ning internet on sinu igapäeva töövahend

Ettevõte pakub

Motiveerivat palka
Mõnusat ja sõbraliku töökeskkonda
Kaasaegseid töövahendeid
Võimalust liikuda koos edu poole

Tööpakkumise number
#195363

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
4. mai 2010
Kuulutus sisestati:
21. aprill 2010

Navirec tegeleb GPS põhise sõidukite haldussüsteemiga. Navirec on oma valdkonna lipulaev, olles innovatiivne ning tormiliselt arenev süsteem- seda nii Eestis kui ka mujal maailmas. Koostöös entusiastide ning oma ala spetsialistidega toimub tormiline liikumine ning arendus, pakkumaks klientidele enneolematuid ning mugavaid lahendusi GPS jälgimissüsteemides! Keerulised probleemid on võimalik muuta lihtsateks lahendusteks!
Meie organisatsioon on ühtne meeskond. On küll olemas osakonnad, struktuur, käsuahelad kuid kokku moodustame terviku ehk meeskonna, kes töötab ühtse visiooni põhjal. Me pakume klientidele lisaväärtust, mis toob neile raha sisse. Me aitame neil rikkaks saada. Meeskonna laienemise tõttu vajame uut liiget:

Vaata rohkem