Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #673112

Telefonimüügi osakonna müügikvaliteedi spetsialist!

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Asukoht: Tartu, Tartumaa
Töö tüüp: täistööaeg
Lisainfo: palgatöötaja

Kuulutus sisestati: 21. oktoober 2020
Kuulutus aegub: 2. november 2020

Töö kirjeldus

  • Uute ja olemasolevate töötajate koolitamine ja arendamine

  • Tiimi motiveerimine ja suunamine

  • Müügikõnede kuulamine, probleemide tuvastamine ja lahenduste leidmine eduka müügini jõudmiseks

  • Müügiplaneerimine, tulemuste analüüs, müügieesmärkideni jõudmine ja tulemuste järjepideva kasvu tagamine

  • Tiimi töö optimeerimine (efektiivsus ja kvaliteet)

  • Müügikoolituste läbiviimine ja müügikonsultandi individuaalse arengu toetamine müügis

Ootused kandidaadile

  • Eelnevat töökogemust tiimijuhi, müügitreeneri või müügikvaliteedi spetsialistina

  • Erinevate müügimeetodite tundmist

  • Oled numbriinimene ja tunned ennast koduselt ka Excelis

  • Oskust suuta iseseisvalt otsida lahendusi erinevatele probleemidele

  • Oled loomult tulemustele orienteeritud

  • Lisaks eesti keele oskusele ka head inglise keele oskust

  • Ideaalne tööaeg E-R 9.00-16.30 ja mõnus kontor Tartu Vanalinnas

  • Ägedad tiimiüritused, SPORT ID, omatöötaja soodustused, puuviljapäevad kontoris jne

  • Vaheldusrikas ja põnev töö Baltikumi ühes suurimas meediaettevõttes

  • Võimalus alustada karjääri TV3 Grupis

Tööpakkumise number
#673112

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
2. november 2020
Kuulutus sisestati:
21. oktoober 2020

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem