Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #195264

Telefonimüügi konsultant

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- aktiivne kõnede teostamine ettevõtte potentsiaalsetele klientidele (B2B) ja müügiesindajatele kliendikohtumiste kokkuleppimine
- info sisestamine kliendihaldusbaasi

Ootused kandidaadile

- müügitöö (telefonimüügi) kogemus
- aktiivne ja julge suhtleja
- hea eneseväljendus- ja läbirääkimisoskus
- empaatiavõime
- positiivsus ja hea pingetaluvus

Kasuks tuleb:
- kogemus finantsvaldkonnast

Ettevõte pakub

- väljakutseid pakkuvat tööd rahvusvahelises ettevõttes
- väljaõpet
- motiveerivat töötasu
- heade töötulemuste korral pikemaajalist töölepingut alates sügisest

Tööpakkumise number
#195264

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline või hooajatöö ja ajutine töö
Kuulutus aegub:
27. aprill 2010
Kuulutus sisestati:
19. aprill 2010

Manpoweri kliendiks on krediidihaldusteenuseid pakkuv ettevõte.
Tööleping sõlmitakse tähtajaks 1 kuu.

Vaata rohkem