Töö kirjeldus

Otsime telefonimüügi konsultanti, kelle põhiülesandeks on telefoni teel müümine aga tähtsal kohal ka kliendisuhete loomine ning andmebaasi haldamine.

Ootused kandidaadile

Sobiv kandidaat on:

- rõõmsameelne ja töökas;
- tulemustele orienteeritud;
- sihikindel ja iseseisev;

- telefonimüügi kogemusega!

Ettevõte pakub

- kindlat tööd;
- arenguvõimalusi;

- motiveerivat töötasu.

Lisainfo

Tööaeg:
E-R, 4h päevas!
Kontor asub Nõmmel.

Tööpakkumise number
#682988

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
osaline tööaeg
Lisainfo:
Töö sobib ka vähenenud töövõimega inimesele palgatöötaja
Kuulutus aegub:
20. jaanuar 2021
Kuulutus sisestati:
13. jaanuar 2021
Telefonimüügi konsultant Telefonimüügi konsultant

LUX EESTI OÜ

Lux Eesti on osa rahvusvahelisest ettevõttest Lux International AG. Meie tegevusalaks on kvaliteetsete koduseadmete ja tarvikute müük/hooldus. Tootevalikusse kuuluvad puhastussüsteemid, õhupuhastajad, veefiltrid, aurupuhastajad ning Lux Gourmet sari tervisliku toidu valmistamiseks.

Vaata rohkem

Telefonimüügi konsultant