Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #57481

Telefonimüügi konsultant

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Tööülesanneteks on kliendi kõnedele vastamine, E-Kindlustus toodete tutvustamine, klientide nõustamine ja lepingute sõlmimine.
Kliendi andmebaasi anlüüs, pidev täiustamine ja korrashoid.
Olemasolevatele klientide järelteenindus, lisateenuste tutvustus, pakkumiste koostamine.
Uute klientide leidmine läbi aktiivse müügitöö telefoni teel.

Ootused kandidaadile

  • Eelnev müügitöö kogemus
  • Soov teha telefonitööd
  • Arvuti kasutamise oskust
  • Vene keele oskust suhtlustasandil
  • Keskharidust
  • Aktiivsust ja iseseisvust töös
  • Valmisolekut vahetustega tööks
  • Head suhtlemisoskust ja viisakust
  • Ausust ja täpsust

Ettevõte pakub

  • Koolitust ja väljaõpet
  • Stabiilset töösuhet
  • Kaasaegset töökeskkonda
  • Võimalust ennast teostada ja areneda
  • Piisavat kliendiportfelli, et müügitööga algust teha
  • Lisaks põhipalgale tööpanusest sõltuvat tulemuspalka

Lisainfo

Kasuks tuleb:
tulemustele orienteeritus
initsiatiivikus
läbirääkimis- ja veenmisoskus
kohusetundlikkus

Tööpakkumise number
#57481