Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #531425

Telefonimüügi konsultant kodukontoris

CVKeskus.ee klient
Järvamaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • kvaliteetsete toodete ja teenuste müük arvutiga telefoni teel
  • klientide nõustamine ja tellimuste vormistamine
  • oma kliendibaasi haldamine ja järelteenindus

Ootused kandidaadile

Eelnev müügitöö kogemus pole vajalik. Kasuks tuleb nutikus, kiirus ja eneseväljendusoskus.

  • julgus ja soov suhelda erinevate inimesetega
  • soov ja tahe teenida head palka

Ettevõte pakub

  • väljaõpet ja koolitust töö käigus

Lisainfo

Reili Kabral
Tel. 53851009

Tööpakkumise number
#531425

Asukoht:
Järvamaa
Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo:
Töö sobib ka vähenenud töövõimega inimesele palgatöötaja või hooajatöö ja ajutine töö, töö sobib ka üliõpilastele
Brutopalk: Alates 3 €/tunnis
Kuulutus aegub:
14. mai 2018
Kuulutus sisestati:
25. aprill 2018

Müügimeistritel täitus hiljuti 18 aastat edukat tööd telemarketingi turul. 1996 aastal ühe müügikontoriga tegevust alustanud ettevõttel on tänaseks 10 müügikontorit üle Eesti. Lisaks oleme laienenud ka Lätti ja Leetu, saavutades turuliidri positsiooni kogu Baltikumis. Oleme partneriks erinevate valdkondade ettevõtetele uute klientide leidmisel ja olemasolevatega suhtlemisel.

Vaata rohkem