Värsked tööpakkumised

Telefonimüügi esindaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 37360

Tööpakkumise number

37360

Töö kirjeldus

• Tuntud toodete ja teenuste aktiivne müük telefoni teel ettevõtetele ja eraisikutele
• Tööaeg argipäeviti 9.00 - 16.00 või 16.30-21.00
• Võimalik töötada ka laupäeviti 11.00-16.00

Nõudmised kandidaadile

• Sa oled meeldiva hääle, hea diktsiooniga ja sõnaosav suhtleja
• Sinu vanus pole oluline, tähtis on Sinu nooruslik ellusuhtumine ja rutiinitaluvus
• Sinu haridusest olulisemaks peame Sinu haritust, sallivust ja avatust
• Töökogemus tuleb kasuks, kuid olulisem on suhtumine töösse ning võime ja tahe õppida

Ettevõte pakub

• Pakume Sulle vaheldusrikast tööd, mida oled otsinud
• Sissetulekut, mille suuruse määrad Sina ise
• Firmasisest koolitust ja arenguvõimalust

Lisainfo

Töökoht asub Mustamäel, Akadeemia tee 33

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg, palgatöötaja või lepinguline
Kuulutus aegub:
11. detsember 2004
Kuulutus sisestati:
11. november 2004

Müügimeistrite AS kuulub põhjamaade meediakontserni Talentum ja on Eesti suurim, 160 töötajaga telemarketingi ettevõte, kelle tegevusalaks on erinevate toodete ja teenuste müük telefoni teel. Meie aitame uusi kliente leida raamatukirjastustel, perioodikaväljaannetel, kindlustusfirmadel, pankadel ja teiste valdkondade tuntud ettevõtetel. Seoses uute projektide ja töömahu suurenemisega vajame täiendust oma meeskonda.