Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #528253

Telefonimüügi esindaja (osalise tööajaga)

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

OÜ Parkimisjoon otsib projektipõhist (osalise tööajaga) telefonimüügi esindajat. Ametikoha eesmärk on müüa telefoni teel OÜ Parkimisjoon teenuseid uutele klientidele ja suhete hoidmine olemasolevate klientidega. Sinu peamine tööülesanne on müügikõnede teostamine ja kliendi vajaduste väljaselgitamine.

Töö toimuks perioodil mai – november ja ligikaudse igakuise koormusega 0,35 – 0,5.

Ootused kandidaadile

- Eelnevat telefonimüügi kogemust

Ettevõte pakub

- Võimalust müüa huvitavat ja vajalikku teenust
- Palka, mis sõltub sisukate (st. otsustajaga peetud) müügikõnede arvust ja kogutud infost
- Lisaboonust kui kõne saanud firma otsustab tellida
- Tööaega esmaspäevast reedeni ajavahemikus 8.00 – 16.00

Tööpakkumise number
#528253

Töö tüüp:
osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
9. mai 2018
Kuulutus sisestati:
10. aprill 2018

OÜ Parkimisjoon on Eesti suurim parklate joonimisele spetsialiseerunud ettevõte. Töid teostame Eestis ja Soomes ning meie esindused asuvad Tallinnas, Tartus ja Lääne-Virumaal. Ettevõttes töötab tänasel päeval 14 inimest. Meie peamine teenus on parkimisplatside värvimine, samuti pakume värvimisteenust liiklusväljakutel ja logistikahoonetes.

Vaata rohkem