2023-08-23 14:48:55

Telefoniküsitluste koordinaatorit

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Otsime oma rõõmsameelsesse kollektiivi telefoniküsitluste koordineerjiat. Töö on sobiv, kui Sulle meeldib juhtida inimesi ning oled oma töös kiire ning paindlik. Sinu igapäevane vastutus on tagada nii kohalike kui rahvusvaheliste küsitluste kvaliteetne läbiviimine ning üleüldine sujuv töövoog. Aitad telefoniküsitlejaid nii Norstati Valgas asuvas telefonikeskuses kui üle Eesti asuvaid koduhelistajaid tehniliste tõrgete lahendamisel ning juhid helistajate tähelepanu nüanssidele, mis aitavad küsitlusi kvaliteetsemalt ja efektiivemalt läbi viia.

Ootused kandidaadile

Hindame, kui oled varasemalt juhtinud väiksemaid kollektiive ning oled tehniliselt taiplik ning kiire. Kasuks tuleb vene ja inglise keele oskus suhtlustasandil.

Omalt poolt pakume huvitavad ja vaheldusrikast tööd ning rõõmsameelseid kolleege. Töö on graafiku alusel kas hommikul või õhtu poole, mis annab Sulle hea võimaluse sobitada see oma muude kohustustega.

Telefonikeskuse koordinaatori töö asub Valga kesklinnas.

Kui tundsid end ära või tekkisid täiendavad küsimused, siis võta meiega ühendust!