https://www.cvkeskus.ee/126629

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #126629

Telefoniküsitlus- ja andmesisestusjuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Telefoniküsitluse- ja andmesisestusega tegelevate inimeste töö juhtimine ja koordineerimine


Ootused kandidaadile

Eelnevat töökogemust inimestega suhtlemisel
Arvuti tundmist
Avatust nind head suhtlemisoskust
Vastutustunnet
Täpsust ja korrektsust


Ettevõte pakub

Stabiilne töökoht
Meeldiv töökeskkond
Head töötasu


Tööpakkumise number
#126629
Kandideerid järgmisele tööpakkumisele:
Telefoniküsitlus- ja andmesisestusjuht
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!
Tahtsime Sulle teada anda, et järgnev kandideerimisprotsess ei toimu tööportaalis. Tööandja soovib, et jätkaksid kandideerimist nende karjäärilehel / värbamisplatvormil. Loodame, et saad soovitud töökoha!