Värsked tööpakkumised

Tööpakkumise number #622876

Telefoniküsitleja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Paindliku graafikuga õhtune töövõimalus Eesti elanike küsitlemisel Kantar Emori uuringutes. Tööaeg kl 17.00-21.00 Teile sobivatel tööpäeva õhtutel 3-4 korral nädalas. Töö toimub südalinnas Maakri kvartalis ja sobib eri vanuses ja kvalifikatsiooniga inimestele, sh õpingute kõrvale või pensionärile.

Nõudmised kandidaadile

- Eeldame heal tasemel eesti ja vene keele oskust.
- Selget kõne, korrektset hääldust ning meeldivat suhtlusstiili.
- Valmidust küsitleda erinevaid inimesi, tasakaalukust ja toimetulekut keeldumistega.
- Valmisolekut uuringute vaheldumiseks ning õpivõimet.
- Usaldusväärsust ja täpsust andmete kogumisel.
- Arvutioskust tavakasutajana.

Ettevõte pakub

- Pakume paindlikku ja Teie soove arvestavat töögraafikut.
- Kaasaegset ja meeldivat töökeskkonda ajaloolises Maakri kvartalis Tallinna südalinnas.
- Sõbralikku kollektiivi.
- Osavõttu firmaüritustest (teater, tähtpäevad, jõulupidu).
- Tasuta masinakohvi ja tee võimalust.

Tööpakkumise number
#622876

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
27. oktoober 2019
Kuulutus sisestati:
14. oktoober 2019

AS Emor on 29 tegutsemisaasta jooksul küsitlenud pea iga Eesti elanikku, kelle arvamus jõuab otsustajateni tublide Emori küsitlejate töö tulemusena. Kantar Emor on osa maailma juhtivast teabe- ja konsultatsiooniettevõttest Kantar ning meie mitmekülgne kogemus hõlmab ärikonsultatsioone, analüüse ja uuringuid erinevatest valdkondadest.

Vaata rohkem