Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #391210

Telefoniküsitleja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Pakume osakoormusega koostööd telefoniküsitluste läbi viimisel Emori uuringukeskuses.
  • Tööaeg peamiselt õhtuti kl 17.00-21.00.
  • Paindlik ja küsitleja soove arvestav graafik.
  • Eeldame koormust umbes kolmel õhtul nädalas.
  • Töötasu põhineb läbi viidud intervjuude mahul.

Nõudmised kandidaadile

  • väga hea eesti ja vene keele oskus teksti lugemise ja suhtluse tasemel;
  • positiivne hoiak, aktiivsus;
  • täpsus, korrektsus;
  • hea suhtlemisoskus;
  • meeldiv hääl ja hea diktsioon;
  • arvutioskus tavakasutaja tasemel;
  • tööle jõudmise võimalus kl 17.00.

Ettevõte pakub

  • väljaõppe telefoniküsitluste läbi viimiseks;
  • väga head töökeskkonda TNS Emori büroos Tammsaare Ärikeskuses;
  • sõbralikku kollektiivi ja kogenud küsitlejate toetust sisse elamisel.

Tööpakkumise number
#391210

Töö tüüp:
osaline tööaeg
Lisainfo:
lepinguline, töö sobib ka üliõpilastele
Brutopalk: 100 - 500 €/kuus
Kuulutus aegub:
14. august 2015
Kuulutus sisestati:
10. august 2015

CVKeskus.ee klient

AS Emor tähistab sel aastal 25. tegevusaastat.
Oleme Eesti ja Baltimaade juhtiv uuringute ja turunduskonsultatsioonide pakkuja ning kuulume rahvusvahelisse kontserni TNS Group Holdings Ltd.
Emoris töötab 75 uuringuspetsialisti ning t150 andmekogumise spetsialisti-küsitlejat üle kogu Eesti, sh 60 telefoniküsitlejat.

Vaata rohkem