Värsked tööpakkumised

Telefoniküsitleja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 358611

Tööpakkumise number

358611

Töö kirjeldus

• Pakume koostööd eesti- ja venekeelsete telefoniküsitluste läbi viimisel.
• Tööaeg peamiselt õhtuti kl 17.00-21.00 paindliku ja küsitleja soove arvestava graafikuga.
• Töökoormus on pidev ja küsitlusteemad mitmekesised.
• Eeldatud koormus vähemalt kolmel õhtul nädalas.
• Väga head töötingimused TNS Emori büroos Tammsaare Ärikeskuses.
• Töötasu intervjuude põhine.

Nõudmised kandidaadile

• väga hea eesti ning vene keele oskus teksti lugemise ja suhtluse tasemel
• positiivne hoiak, aktiivsus
• täpsus, korrektsus
• hea suhtlemisoskus
• meeldiv hääl ja hea diktsioon
• arvutioskus tavakasutaja tasemel
• tööle jõudmise võimalus kl 17.00

Ettevõte pakub

• väljaõppe telefoniküsitluste läbi viimiseks;
• palka tüki/intervjuude arvu põhiselt

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
osaline tööaeg, lepinguline, töö sobib ka üliõpilastele
Kuulutus aegub:
13. oktoober 2014
Kuulutus sisestati:
7. oktoober 2014
Brutopalk:
Alates 200 kuni 500 EUR kuus

AS Emor on 23-aastase eduka tegutsemiskogemusega Eesti ja Baltimaade juhtiv uuringu ja turunduskonsultatsioonide firma. AS Emor kuulub rahvusvahelisse turundusteabe kontserni TNS Group Holdings Ltd, mis Kantar Group koosseisus on maailmas suuruselt teine turundusteabe ja turundusuuringute kontsern.