Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #289819

Telefoniküsitleja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Pakume telefoniküsitlustööd eesti- ja venekeelsete intervjuude läbi viimisel.
  • Tööaeg AS Emor telefoniküsitluskeskuses peamiselt õhtuti kl 17.00-21.00.
  • Eeldatud koormus vähemalt kolmel õhtul nädalas, küsitleja poolt koostatud graafiku alusel.
  • Väga head töötingimused TNS Emori büroos Tammsaare Ärikeskuses.
  • Töötasu intervjuude põhine.

Ootused kandidaadile

  • väga hea eesti ning vene keele oskus teksti lugemise ja suhtluse tasemel
  • positiivne hoiak, aktiivsus
  • täpsus, korrektsus
  • hea suhtlemisoskus
  • meeldiv hääl ja hea diktsioon
  • arvutioskus tavakasutaja tasemel

  • Väljaõppe küsitlustööks ja arvutiga intervjuude läbi viimiseks;
  • sõbralikku meeskonda ja igakülgset toetust;
  • korralikku sissetulekut;
  • koostööd töövõtulepingu alusel.

Lisainfo

Oluline on tööle jõudmise võimalus kl 17.00 vähemalt kolmel õhtul nädalas.
Päevaseid küsitlusi pakume soovijatele aeg-ajalt.

Tööpakkumise number
#289819

Töö tüüp:
osaline tööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline, töö sobib ka üliõpilastele
Kuulutus aegub:
31. oktoober 2012
Kuulutus sisestati:
23. oktoober 2012
Lisainfo palga kohta:
Tasu on intervjuude põhine

TNS Emor on enam kui 20-aastase eduka tegutsemiskogemusega uuringute- ja konsultatsioonide firma. Kuulume TNS Group Holdings Ltd uuringufirmade gruppi, mis osana Kantar Group `st, on maailmas suuruselt teine turundusteabe ja turundusuuringute kontsern.

Vaata rohkem