Värsked tööpakkumised

Telefoniküsitleja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 237444

Tööpakkumise number

237444

Töö kirjeldus

• Pakume telefoniküsitlustööd eesti- ja venekeelsete intervjuude läbi viimiseks;
• paindlikku tööaega graafiku alusel tööpäeva õhtutel kl 17.00-21.00 pidevates elanikkonna uuringutes;
• lisaks sobivusel päevast või laupäevast tööaega eriuuringute läbi viimisel;
• pideva ja piisava koormusega küsitlustöö korral töölepingut; projektipõhise koostöö korral töövõtulepingut

Nõudmised kandidaadile

• väga hea eesti ja vene keele valdamine teksti lugemise ja suhtluse tasemel
• positiivne hoiak, aktiivsus
• täpsus, korrektsus
• hea suhtlemisoskus
• meeldiv hääl ja hea diktsioon
• arvutioskus tavakasutaja tasemel

Ettevõte pakub

• koolitust ja väljaõpet küsitlusprojektide läbi viimiseks;
• mugavat, meeldivat ja väga heade töötingimustega töökeskkonda Emori büroos Tammsaare Ärikeskuses;
• sõbralikku õhkkonda ja toetust;
• korralikku (lisa)teenistusvõimalust.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
osaline tööaeg, palgatöötaja või lepinguline, töö sobib ka üliõpilastele
Kuulutus aegub:
28. august 2011
Kuulutus sisestati:
24. august 2011
Lisainfo palga kohta:
Tasu on intervjuude põhine

AS Emor on 20-aastase tegutsemiskogemusega Eesti ja Baltimaade juhtiv uuringute- ja konsultatsioonide firma. TNS uuringufirmade gruppi kuuluvas rahvusvahelises ettevõttes töötab tänasel päeval 75 mitmekülgse kogemustepagasi ja professionaalsete teadmistega uuringuspetsialisti ning 150 küsitlustööd läbi viivat inimest üle Eesti.