Värsked tööpakkumised

Telefoniküsitleja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 229824

Tööpakkumise number

229824

Töö kirjeldus

• Pakume telefoniküsitlustööd eesti- ja venekeelsete intervjuude läbi viimiseks suveperioodil juunis-aug;
• Paindlikku tööaega tööpäeva õhtutel kl 17.00-21.00;
• Teile sobiva töögraafiku alusel koostööd minimaalselt kolmel õhtul töönädala sees.

Nõudmised kandidaadile

• väga hea eesti ja vene keele valdamine teksti lugemise ja suhtluse tasemel
• positiivne hoiak, aktiivsus
• täpsus, korrektsus
• hea suhtlemisoskus
• meeldiv hääl ja hea diktsioon
• arvutioskus tavakasutaja tasemel

Ettevõte pakub

• koolitust ja väljaõpet küsitlusprojektide läbi viimiseks;
• väga heal tasemel kaasaegset töökeskkonda TNS Emori telefoniküsitluskeskuses;
• sõbralikku õhkkonda ja toetust;
• korralikku (lisa)teenistusvõimalust.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
osaline tööaeg, hooajatöö, töö sobib ka üliõpilastele
Kuulutus aegub:
3. juuni 2011
Kuulutus sisestati:
31. mai 2011
Lisainfo palga kohta:
Tasu on intervjuude põhine

AS Emor on 20-aastase eduka tegutsemiskogemusega Eesti ja Baltimaade juhtiv uuringute- ja konsultatsioonide firma. TNS uuringufirmade gruppi kuuluvas rahvusvahelises ettevõttes töötab tänasel päeval 75 mitmekülgse kogemustepagasi ja professionaalsete teadmistega uuringuspetsialisti ning 150 küsitlustööd läbi viivat inimest üle Eesti.
Telefoniküsitlused toimuvad Emori uues ja kaasaegses telefoniküsitluskeskuses Tammsaare Ärikeskuses.