Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #58277

Telefoniküsitleja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Meie kliendiks on noor kiiresti arenev firma, kes arendab oma tegevust mitmetel lähimaade turgudel. Töökoht asub kesklinnas.
Pakume projektipõhist tööd kliendiuuringul. Töö sisu: küsitlusankeedi läbiviimine ja info salvestamine.

Ootused kandidaadile

hea rootsi või vene keel kõnes
arvuti kasutusoskus
hea diktsioon ja valmidus telefonitööks

Ettevõte pakub

projektipõhist tööd kas täis või osalise ajaga
tööaeg vahemikus 9.00-18.00
sobivusel ka firmasisest arengut

Tööpakkumise number
#58277