Värsked tööpakkumised

Telefoniküsitleja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 46761

Tööpakkumise number

46761

Töö kirjeldus

- Telefoni teel küsitluste läbiviimine.
- Töö kontoris.
- Ühekordne projekt, mis kestab juuli lõpuni. Edaspidi võimalus jätkata tööd telefoniteenindajana.

Nõudmised kandidaadile

- Väga hea eesti- ja suhtlustasandil vene keele oskus.
- väga hea suhtlemis- ja eneseväljendusoskus
- valmisolek aktiivseks ja pidevaks tööks telefoniga
- soovitavalt telefoniga töötamise kogemus ja/või eelnev klienditeeninduskogemus
- arvuti kasutamise oskus

Ettevõte pakub

Jäädes ADECCO töötajaks, pakume Sulle
- väga head küsitluste läbiviija töökogemust rahvusvaheliselt tunnustatud kõnekeskuses
- tootekoolitust
- häid töötingimusi
- tööd graafiku alusel alates kella 9.00 kuni 21:00

Tule liitu Sinagi ADECCO 700 000 töötajaga!

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
9. juuli 2005
Kuulutus sisestati:
13. juuni 2005
Brutopalk:
kuni 35 EEK tunnis

ADECCO on juhtiv personalivaldkonna lahendusi pakkuv ettevõte maailmas, mis Eestis alustas tegevust peamiselt värbamis- ja tööjõurenditeenuse pakkumisega nii oma rahvusvahelistele kui kohalikele klientidele. Adecco on esindatud 71 riigis, pakkudes tööd ligi 700 000-le inimesele.

Meie kliendiks on rahvusvaheliselt tunnustatud kõnekeskus.