Värsked tööpakkumised

Telefonikonsultant

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 94563

Tööpakkumise number

94563

Töö kirjeldus

  • klientide vajadust väljaselgitamine
  • pakutavate toodete tutvustamine ja täiendavate pakkumiste tegemine
  • klientide nõustamine telefoni teel

Nõudmised kandidaadile

  • vähemalt keskharidus
  • väga hea eesti keele ja hea vene keele oskus
  • matemaatiline mõtlemine

Kasuks tuleb:
  • eelnev kogemus klienditeenindajana
  • müügitahe

Ettevõte pakub

  • sõbralikku ja energilist kollektiivi
  • firmasiseseid arenguvõimalusi

Asukoht:
Tartu, Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
15. veebruar 2007
Kuulutus sisestati:
7. veebruar 2007

OÜ Varumeesteenindus on personaliteenuseid osutav ettevõte, millise eesmärgiks on leida parimaid lahendusi nii tööjõu vajajatele kui tööotsijatele.
Lähtudes klientide vajadustest ja eelistustest pakume nii alalisi-, ajutisi- kui osalise tööajaga inimesi ning vastavalt nõudlusele nii professionaale kui ka uute kogemuste soovijaid.
Alustasime oma ala pioneeridena Baltimaades ja tänaseks oleme saavutanud arvestatava positsiooni suuremate personaliteenuseid pakkuvate ettevõtete hulgas Eesti turul. Meie areng on olnud kiire ja pidev.
Tänaseks kuuluvad Varumeesteenindus gruppi veel Talent-Forum OÜ, Competence-Forum OÜ ja Humanlink Finland OY.