Värsked tööpakkumised

Telefonikonsultant

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 91359

Tööpakkumise number

91359

Töö kirjeldus

Telefonikonsultandi ülesandeks on

  • kliendi vajaduste väljaselgitamine
  • pakutavate toodete tutvustamine ja müük
  • klientide konsulteerimine ning täiendavate pakkumiste tegemine
  • igapäevane koostöö laenuhalduritega

Telefonimüügikeskus on avatud seitse päeva nädalas kl 08.00-20.00 ning töö toimub graafiku alusel. Meie töötajate töökohustused on selgelt sõnastatud ning kindla vastutuspiiriga. Ametialase kvalifikatsiooni tõstmist toetab hästi toimiv koolitussüsteem ja arenemisvõimalused firma siseselt.

Nõudmised kandidaadile

Ootame Teid kandideerima, kui olete

  • vähemalt keskharidusega
  • soovitavalt varasema klienditeenindamiskogemusega
  • sinasõber numbrite ja arvutiga
  • valdate kõrgtasemel eesti keelt ning heal tasemel vene keelt
  • olete sõbralik ja tasakaalukas ning edukas suhtlemis- ja läbirääkimisprotsessis

Pakume oma töötajatele sõbralikku ja stabiilset töökeskkonda ning selget vastutuspiiri. Ametialase kvalifikatsiooni tõstmist toetab hästi toimiv koolitussüsteem ja arenemisvõimalused firmasiseselt. Lisaväärtusena pakume sportimisvõimalusi ning kultuuriürituste pileteid, väärtustame ühisüritusi. Samuti on meie jaoks tähtis toetada BIGi töötajate eraelus toimuvaid olulisi sündmusi.

Asukoht:
Tartu, Tartumaa
täistööaeg või osaline tööaeg, palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
23. jaanuar 2007
Kuulutus sisestati:
12. jaanuar 2007

Balti Investeeringute Grupi Pank (BIG) on noorim Eesti kapitalil põhinev pank, mis on suurte universaalpankade ja liisingfirmade järel Baltimaade suurim spetsialiseerunud laenuandja eraisikutele. BIGi eesmärk on pakkuda nii era- kui ka äriklientidele kiiret, tähelepanelikku ning paindlikku finantsteenust.