Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #196704

Telefonikonsultant

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

VMP-Group OÜ kliendiks on finantsteenuseid pakkuv ettevõte, kus tööülesanneteks on:
Panga toodete ja teenuste tutvustamine ja müük.
Telefonile ja e-kirjadele vastamine.
Soome klientide nõustamine ja nendega läbirääkimiste pidamine.
Klientide abistamine laenutaotluste esitamisel.
Aruannete koostamine ja esitamine.

Ootused kandidaadile

* Vähemalt keskharidus
* Soome keele valdamine kõrgtasemel
* Eelnev klienditeenindusalane kogemus (telefonimüügi kogemus)
* Inglise keele oskus keskmisel tasemel.
* Hea matemaatiline loogiline mõtlemine
* Viisakus, täpsus, korrektsus, kõrge pingetaluvus.

Ettevõte pakub

Püsivat töösuhet rahvusvahelises ettevõttes.
Koolitust ja arenguvõimalusi
Meeldivat töökeskkonda.

Tööpakkumise number
#196704