Värsked tööpakkumised

Telefoni-küsitleja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 124941

Tööpakkumise number

124941

Töö kirjeldus

Küsitlejana on Sinu ülesandeks küsitluste, turundus-uuringute telefoni teel läbi viimine.
Helistamine toimub meie kontoris Tallinna vanalinnas ning töö toimub arvutiga.

Nõudmised kandidaadile

Tööks on vajalik väga hea eesti keele oskus, vene keele oskus suhtlustasandil ning isiklik aktiivsus.

Arvuti kasutamise oskus on vajalik interneti kasutamise tasemel.

Sa pead olema valmis töötama graafiku alusel õhtuti ja nädalavahetustel. Töö on projektipõhine ning helistada tuleb elanikkonnale kodudesse nädala sees õhtuti kell 16-21 ja nädalavahetustel vahemikus kell 11-21.

Töökoormus vastavalt kokkuleppele, sobib hästi lisaraha teenimiseks kooli või teise töö kõrvalt.

Pakume huvitavat tööd nooruslikus, rõõmsameelses, abivalmis ja töökas meeskonnas, ning professionaalset koolitust.

Motiveeriv töötasusüsteem vastavalt tulemusele (tunnitasu + tükitasu).

Hea töö korral võimalik liikuda edasi telefoniklienditeenindaja ametikohale. Töökoht asub Tallinna vanalinnas.

Lisainfo

Kui oled positiivse ellusuhtumisega ja soovid pühendada enda töö suhtlemisele, ootame Sind kiiresti kandideerima!

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
osaline tööaeg, palgatöötaja või lepinguline (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
7. oktoober 2007
Kuulutus sisestati:
21. september 2007
Brutopalk:
Alates 40 kuni 60 EEK tunnis

Baltcom on juhtiv Call Center teenuste pakkuja Eestis. Oleme oma klientidele partneriks klienditeeninduse, infovahenduse ja telemarketingi valdkondades.