Värsked tööpakkumised

Telefoni klienditeenindaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 151343

Tööpakkumise number

151343

Töö kirjeldus

Kliendikõnede ja päringute:
* operatiivne teenindamine
* nõustamine telefonis
* e-kirjadele vastamine

Nõudmised kandidaadile

Sulle meeldib kliendile pakkuda:
* kiiret, sõbralikku ja rõõmsameelset teenindust
* abi ja tuge informatsiooni andmisel

Sa oled:
* avatud ja koostöövalmis
* vastutustundlik ja korrektne
* sul on hea arvutikasutusoskus
* õpihimuline ja arenemissooviga
* valdad hästi eesti ja vene keelt

Ettevõte pakub

* kolleegide toetust teenindusalaseks väljaõppeks
* avatud, ausat, positiivset ja noorusliku õhkkonda
* meeldivat töökeskkonda
* töötasu vastavalt tulemustele
* võimalusi arenguks ja väljakutseteks

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
30. juuni 2008
Kuulutus sisestati:
12. mai 2008
Brutopalk:
Alates 7500 kuni 13500 EEK kuus
Lisainfo palga kohta:
Töötasu on arvestatud aasta 2008 jooksul katseaja läbinud töötajate reaalsete tulemuste põhjal.

Nordic Skyline OÜ

Kõnekäsitlusteenustena pakume äriklientidele erinevaid teenuseid ööpäevaringselt, optimeerimaks partnerfirmade äriprotsesse. Meie kõnekeskuse konkurentsieelised peituvad pikaajalises klienditeeninduse kogemuses ja kaasaegsete, tipptasemel olevate tehniliste lahenduste kasutamises. Oleme avatud koostööle, ideedele ja erilahendustele.

Meie suurim koostööpartner on hetkel infotelefon 1181. Päevas anname vastuseid kuni 3000 päringule. Lisaks kuuluvad meie koostööpartnerite hulka mitmed tuntud Eesti ettevõtted kes on usaldanud oma klientide teenindamise meie professionaalsete inimeste kätte!
Seoses ambitsioonikate firma eesmärkidega ja laienemisega otsime oma meeskonda uusi vahvaid kolleege.