Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #61555

Telefoni-klienditeenindaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Telefoni-klienditeenindajana on Sinu ülesandeks klientidega telefoni teel suhtlemine ning nende jaoks vajadusel parima lahenduse leidmine. Samuti pakume võimalust osaleda turu-uuringute ning telemarketingi projektide läbiviimisel.

Ootused kandidaadile

Töö jaoks on hädavajalik:
- väga hea eesti ja vene keele kõneoskus
- arvuti oskus igapäevakasutaja tasemel (peamiselt interneti kasutamise ning trükkimise oskus)
- võimalus töötada graafiku alusel, st nii päevastes kui õhtustes vahetustes ning mõni kord kuus saad töötada ka öösel

Kasuks tuleb:
- soov töötada toredas meeskonnas
- soov suhelda ning oskus kuulata
- kliendile suunatus
- inglise keele oskus suhtlustasandil
- pingetaluvus

Ettevõte pakub

- meeldivat, sõbralikku ja aktiivset meeskonda
- kaasaegset töökeskkonda vanalinnas
- klienditeenindusalast jätkuvat väljaõpet
- vaheldusrikast tööd
- paindlikku töögraafikut
- võimalust töötada osalise ajaga – sobib kooli kõrvalt
- konkurentsivõimelist töötasu sõltuvalt töö kvaliteedist

Tööpakkumise number
#61555