Värsked tööpakkumised

Telefoneerija

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 155456

Tööpakkumise number

155456

Töö kirjeldus

Tooteesitluste kokuleppimine inimestega telefoni teel.

Nõudmised kandidaadile

Kandidaat peaks olema rõõmsameelne, hea suhtleja, kes oskab igas olukorras juttu edasi viia ja kohtumiseks kookkulepet sõlmida. Kasuks tuleb eelnev telefonnimüügi kogemus, aga ei ole tingimata vajalik. Kui arvad, et suhtled vabalt, oled hea keelekasutusega ja järjekindel, oled sobiv kandidaat.

Pakume hästi motiveeritud tööd ambitsioonikas kollektiivis ning arenguprogrammi, mis võimaldab liikuda ühelt ametikohalt teisele.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
osaline tööaeg, lepinguline
Kuulutus aegub:
30. juuni 2008
Kuulutus sisestati:
13. juuni 2008
Brutopalk:
Alates 5000 kuni 15000 EEK kuus
Lisainfo palga kohta:
vasatvalt nädala/ kuu töötulemusele

Arianna OÜ on koduhoolduse vallas ühe maailma tuntuima kaubamärgi turustaja Eestis. Otsime oma laienevasse meeskonda uusi liikmeid.