Värsked tööpakkumised

Tele2 AB kliendioperatsioonide juhi assistent

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 59782

Tööpakkumise number

59782

Töö kirjeldus

Assistendi töö sisuks on juhi abistamine tema igapäevases töös. Peamised ülesanded on:

  • suhtlemine Tele2 organisatsioonide kliendioperatsioonide juhtidega
  • klienditeenindust puudutavate andmete kogumine ja töötlemine
  • esitluste ettevalmistamine
  • koosolekute organiseerimine
  • reisibürooga suhtlemine

Nõudmised kandidaadile

  • Su inglise keele oskus on väga hea nii kõnes kui ka kirjas – see on igapäevane töökeel
  • Sa tunned ennast koduselt Excelis, Wordis ja Powerpointis
  • Sa suudad ise organiseerida oma tööd
  • Sa julged iseseisevalt vastu võtta otsuseid
  • Sa saad aru äriprotsessidest
  • Sa oled hea suhtlemisoskusega
  • Sa oled elurõõmus ja julge
  • Sa oled täpne ja kohusetundlik oma töös

Pakume huvitavat ja pingelist tööd meeldivas töökeskkonnas, toredaid kolleege ja arvestatavat motivatsioonipaketti.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
17. veebruar 2006
Kuulutus sisestati:
8. veebruar 2006

Tele2 Eesti AS kuulub telekommunikatsiooniettevõtete kontserni Tele2 AB, mis on juhtiv alternatiivne telekommunikatsiooniteenuste pakkuja Euroopas ja mille teenuseid kasutab 30 miljonit klienti 25 riigis. Eestis osutab Tele2 mobiiltelefoni-, telefoni- ja internetiteenuseid era- ning äriklientidele.

Tele2 lähtub oma tegevuses sellistest väärtustest nagu

paindlikkus - kuulame oma kliente ja reageerime nende vajadustest lähtuvalt

avatus - jagame omavahel rahvusvahelisi kogemusi, anname otsekoheseid vastuseid

kuluteadlikkus - suhtume lugupidavalt nii enda kui meie klientide rahakotti.