Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #34485

Tekimadrus

CVKeskus.ee klient
Pole oluline
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

laeva tekitööde teostamine

Ootused kandidaadile

EV kodanik
keskharidus
läbitud kohustuslik ajateenistus (eelistatud madruse/reamehe auastmega kandidaadid)
hea füüsiline vorm
kohtulikult karistamata
riigikeele valdamine
vanus 19-35 aastat
kasuks tuleb inglise keele oskus, mereharidus, eelnev meresõidu kogemus

Ettevõte pakub

huvitavat tööd ja välislähetusi
meeldivat töökeskkonda
vastavat väljaõpet
soovi ja sobivuse korral edasist väljaõpet allohvitseriks/ohvitseriks

Lisainfo

CV ja sooviavaldus saata margit@navy.mil.ee või Tallinn 10402 PK 1549, märgusõna MADRUS

Tööpakkumise number
#34485
Tekimadrus