Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #26647

Tekiliini seadmete operaator

CVKeskus.ee klient
Lääne-Virumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Seadmete korrashoid, töökindluse tagamine ja jälgimine

Ootused kandidaadile

  • Eelnev töökogemus seadmetega töötamisel
  • Eeldame tehnilise eriharidusega inimest(mehhaanik, lukksepp, vms)

  • Head ja stabiilset sissetulekut koos ilusa, modernse tootmiskeskkonnaga.

Lisainfo

  • Tööle ja töölt koju saab bussidega Vinni, Rakvere, Haljala, Aaspere, Kadrina ja Kunda suundadelt.
  • Lisainformatsiooni saate alati telefonil 032 95 680.Samuti olete teretulnud meie kontorisse ankeedi täitmiseks.

Tööpakkumise number
#26647