Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #674058

TEHNOÜLEVAATAJA

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Mootorsõiduki ja selle haagise tehnonõuetele vastavuse kontrollimine ning kiire ja meeldiva klienditeeninduse pakkumine.

Ootused kandidaadile

  • autonduse valdkonna haridus või vastav kvalifikatsioon

  • teadmised ja praktiline kogemus antud vallas

  • mootorsõiduki juhtimisõigus (soovituslikult A, B, C ja CE)

  • hea eesti ja vene keele oskus

  • arvuti kasutamise oskus

  • hea suhtlemisoskus ning  meeskonnatöö valmidus

Stabiilset töösuhet Eesti antud valdkonna tipptegija juures, töökohta Tallinna või Peetri esinduses, häid töötingimusi ja -vahendeid ning mõistlikku töötasu.

Kandideeri läbi CV Keskuse või küsi lisainfot:

-5144 316 -

-CV Keskuse värbamiskonsultant Helen Riiknurm-

Tööpakkumise number
#674058

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
26. november 2020
Kuulutus sisestati:
28. oktoober 2020

CV Keskuse kliendi tehnoülevaatus.ee Tallinna ja Peetri ülevaatuskeskused on Eesti võimsamad ja innovaatilisemad viies läbi ligi 2000 ülevaatust kuus.

Vaata rohkem