Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #658937

Tehnoülevaataja

CVKeskus.ee klient
Raplamaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Tehnoülevaataja.

Ootused kandidaadile

Atesteerimistunnistuse olemasolu: M1,N1,O1,O2

Ettevõte pakub

Paindlikku töögraafikut, konkurentsivõimelist palka.

Lisainfo

Küsimuste puhul ühendust võtta:
55507377
mait.rihvk(at)gmail.com

Tööpakkumise number
#658937

Asukoht:
Raplamaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
13. august 2020
Kuulutus sisestati:
15. juuli 2020

Jaekaubandus; v.a mootorsõidukid ja mootorrattad 2015infornew

Vaata rohkem