Tehnoülevaataja
Tööpakkumise number #709325

PRO TEHNO OÜ
Pärnumaa

Töö kirjeldus

Mootorsõidukite tehnoseisukorra kontrollimine ja sellest tulenevate otsuste vastu võtmine ja vormistamine

Ootused kandidaadile

  • ülevaataja atesteeringu olemasolu; või auto- või auto-traktori alane kõrg-, keskeri- või kutseharidus;

  • vähemalt kolme aastane töökogemus auto ja auto-traktori erialal või värskelt omandatud vastav kutseharidus;

  • vähemalt B kategooria juhilubade olemasolu;

  • hoolsus, kohusetundlikkus, hea suhtlemisoskus ja koostöövalmidus.

Erialast väljaõpet ja täiendkoolitust, iseseisvat ja stabiilset tööd ning väärilist töötasu

Tööpakkumise number
#709325