Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #530944

Tehnoülevaataja-katsetaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Asukoht: Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp: täistööaeg
Lisainfo: palgatöötaja

Kuulutus sisestati: 24. aprill 2018
Kuulutus aegub: 6. mai 2018

Töö kirjeldus

tehnoülevaataja abistamine mootorsõiduki ja selle haagise tehnonõuetele vastavuse kontrollimisel

Ootused kandidaadile

  • auto või traktori eriala kõrg-, keskeri- või kutsekeskharidus, võib olla lõpetamisel,
  • praktilised teadmised, väljaõpe ja kogemused auto või traktori erialal,
  • eesti keel kõrgtasemel kõnes ja kirjas, vene keel kõnes,
  • arvuti kasutamise oskus,
  • B- ja C-kategooria juhiloa olemasolu,
  • ausus, kohusetundlikkus, väga hea suhtlemis- ja klienditeenindusoskus.

  • huvitavat, pingelist, loomingulist ja vastutusrikast tööd rahvusvahelises ettevõttes,
  • konkurentsivõimelist töötasu ja kaasaegseid töötingimusi.

Lisainfo

Kandideerimiseks saata CV ja kaaskiri hiljemalt 23. veebruariks e-postiga: a-ulevaatus(at)a-ulevaatus.ee

Tööpakkumise number
#530944

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
6. mai 2018
Kuulutus sisestati:
24. aprill 2018

A -Ülevaatus OÜ kuulub rahvusvahelisse A-Katsastus OY kontserni.
Eestis tegutseme alatest 2008. aastast ja meie esindused asuvad Tallinnas, Maardus, Rae vallas, Rakveres, Räpinas ja Tartus.

Vaata rohkem