Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #636957

Tehnoülevaataja

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Sõidukite (mootorrattad, sõidu- ja veoautod, traktorid, haagised jne.) tehnilise korrasoleku ning kehtivate regulatsioonide vastavuse kontroll - tehnoülevaatuse teostamine.

Ootused kandidaadile

Otsime TEHNOÜLEVAATAJAT peagi avatavasse uute ruumide ja seadmetega TEHNOÜLEVAATUSKESKUSESSE Jüris (Harjumaa).

- auto või traktori erialal kõrg-, keskeri- või kutseharidus
- tehnilise ülevaataja kvalifikatsioon/atesteering
- heal tasemel eesti keel kõnes ja kirjas, vene keel suhtlustasandil
- arvutikasutusoskus
- ausus, kohusetundlikkus, hea suhtlemis-ja klienditeenindusoskus

Ettevõte pakub

- huvitavat ja vastutusrikast tööd arenevas ettevõttes
- kaasaegseid töötingimusi
- konkurentsivõimelist töötasu

Lisainfo

Töökoht asub Jüris (Harjumaa).

Tööpakkumise number
#636957

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
26. veebruar 2020
Kuulutus sisestati:
28. jaanuar 2020

Egesten OÜ tegeleb veokite ja haagiste hoolduse ja remondiga, samuti teostab sõidu- ja veoautode ning traktorite ja haagiste tehnoülevaatust.

Vaata rohkem